Güncel Ekonomi:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kredi Ve Kredi Kartı

Günümüzde bankalar ev hanımlarının ihtiyaçları doğrultusunda kredi kampanyaları düzenlemektedirler. Sizlerde ev hanımıysanız ve hiç bir gelir belgeniz olmadığı için bankalardan kredi veya kredi kartı alamayacağınızı düşünüyorsanız, artık üzülmenize gerek yok!

Gün geçtikçe ekonomik anlamda ev hanımlarına vermiş olduğu değeri arttıran devlet destekli kampanyalara, bankalarda sessiz kalmamaya başlamış ve ev hanımları için kredi vermekte kolaylık sağlamaya başlamıştır.

Peki, ev hanımları ne gibi kredi seçeneklerinden faydalanabilir ve hangi vade oranları ile kredi çekme imkanı sağlayabilirler? Bu sorular ile artık aklınızı karıştırmanıza gerek yok, sizlere bu yazımızda bir ev hanımının hangi tür kredi imkanlarından faydalanabileceğini ve ne tür faiz oranları ile karşılaşabileceğinin ayrıntılı olarak açıklamasını yapmaya çalışacağız. Dilerseniz ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar içerikli yazımızdan faydalanarak, anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Tavsiyeler

Öncelikle unutulmaması gereken bir konudan bahsetmek gerekirse, üzerine ev, araba veya bu gibi mali değeri yüksek varlıkları olan ev hanımlarının kredi çekme konusunda her zaman bir adım önde olduğunu belirtmek isteriz. Örneğin bir ev hanımısınız ve ailenizin ikamet etmekte olduğu konut tapusu size ait o halde şansınız diğer ev hanımlarından daha yüksek. Bankalar ev kadınlarına kredi verme konusunda ilk olarak gelir belgesine bakmakta, fakat sizin bir gelir belgeniz olmadığı için ev ve araba gibi varlıklarınızı ev hanımı kredisi veren bankalara teminat olarak gösterdiğiniz takdirde, bankalar sizleri düşük faizli kredi seçenekler inden birini kullanma konusunda yardımcı olabilmektedir.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar

Bu başlık altında sizlere ev hanımlarına en kolay kredi veren bankaları örnek göstereceğiz, aşağıdaki bankaların tüm kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • Halkbank
  • Albaraka Türk
  • Yapı Kredi Bankası
    • TEB (Türk Ekonomi Bankası)
    • HSBC

ve daha bir çok banka bu hizmeti ev kadınlarına sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz ya da belirtmemiş olduğumuz diğer banka ve finans kuruluşlarına giderek, bu konu hakkında en doğru ve güncel bilgileri edinebilirsiniz.

En kolay kredi veren bankalar yukarıda listelenmiştir, İnternet veya telefon bankacılığı yardımı ile kredi seçeneklerinden faydalanabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmede bir adım öne geçebilirsiniz. İş bu yazımızda belirtmiş olduğumuz ev hanımı kredisi ve kredi faiz oranları sitemiz ile ilişkilendirilemez ve verilen kişisel bilgiler tamamen kullanıcıya ait olmaktadır.

Kaynak: http://www.kredibanka.org/ev-hanimlarina-kredi-karti-veren-bankalar-2016/

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yeni kimlik kartı PIN şifresi nasıl değiştirilir?
Yeni kimlik kartı PIN şifrenizi unuttuğunuzda nasıl değiştireceksiniz ve yenileyeceksiniz?

Haberi Oku