Şirket haberleri:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Neden Eryaman Evden Eve Nakliyat?
Nakliyat hizmetlerindeki asıl amaç karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesine bağlı kalarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile ulusal ve nitelikli bir firma olmaktadır.

Taşımacılık sektöründe yaklaşık olarak 19 yılı geçen deneyim ve tecrübelerden yararlanarak taşımacılık sektörünün içerisindeyiz. Nakliyat firmaları arasında çizgimizi hiçbir zaman değiştirmeyerek başta evden eve nakliyat olmak üzere tüm taşımacılık alanları içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Şuanda Türkiye genelinde dolaşan 15 adet aracımız ile şehir içi, şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ulaştırma Bakanlığı tarafından şirketimize sunulan K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerimiz ile sorunsuz, güvenilir ve bizler için önemlisi ise ekonomik bütçelerle hizmet verebilmektir. Her 3 yıl aralıklar ile yenilemiş olduğumuz taşımacılık araçlarımız ile kapalı çelik kasa araçlarımızla eşyalarınız kusursuzca Türkiye genelindeki her bölgeye sorunsuzca taşınabilmektedir.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz kapsamlı hizmet alanlarımız arasında evden eve nakliyat ev eşyası depolama, kargo parça eşya taşımacılığı, uluslar arası nakliyat ambalajlama ve paketleme, asansörlü nakliyat başlıca temel hizmetlerimiz arasındadır.

Amacımız her taşıma hizmetini kusursuz boyutta gerçekleştirip referans kalitemizi arttırmak ve yıllar boyu müşterilerimiz nakliye sektöründe profesyonel hizmet almasını sağlamaktadır. Asıl temel önceliğimiz bundan ibarettir.

Sözleşme ve sigortalı taşımacılık alanında hizmet sağlayan şirketimiz her eşyayı bir namus olarak görerek her işin arkasında olduğumuzu belirtip sektörde hizmet vermeye çalışırız.

Neden Eryaman Nakliyat?
Firmasını tercih etmeliyiz sorusunun yanıtını ise kurumsal internet sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Samsung'dan 6 yeni proje
Samsung Electronics, Yaratıcılık Laboratuvarı’nda geliştirilen altı yeni projeyi tanıttı.

Haberi Oku