İş fikirleri:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Ek iş arayanlar için ek iş önerileri
Ek iş arayanlar, ek iş olarak ne yapabilirim diye soran ev hanımları bu alanlarda iyiyseniz siz de evden çalışarak, evden ek iş yaparak para kazanabilirsiniz.

Evden ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için 3 güncel iş önerisinde bulunmak istedik.

Bebek şekeri işi


Evde nikah şekeri işinin aksine mevsimsel olarak değil tüm yıl boyunca çok tutulan bir iş olması ile bebek şekeri işi birçok kişi için harika bir ek gelir kaynağı olabilir.

Doğan çocuklar için hazırlanan ve anne babaların görmeye gelen konuklara ikram ettikleri bebek şekerleri 4 mevsim rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş.

Bebek şekeri işi ayrıca 40 çıkarmaları içinde ikram edilen bir şey olduğundan dolayı sürekli talep var. Ev ortamında birkaç kişi bebek şekeri işi yaparak iyi paralar kazanabilirsiniz.

Boncuk ve işleme işleri

Boncuk ve işleme türü ek işler son yılların en favori ek işlerinden. Özellikle bu alanlarda iş veren birçok kişi ya da işletme var. Bu işi de her mevsim rahatlıkla bulabilir ve yapabilirsiniz.

Büyük şehirlerde kolay bulunabilen bu işi daha küçük yerleşim birimlerinde de bulmanız mümkün.

Süsleme üzerine faaliyet gösteren işletmelerle de görüşebilirsiniz. Bireysel olarak yaptığınız işleri de internet üzerinden kolaylıkla satabilirsiniz.

Yemek ve Pasta – Börek işleri


"Mutfak işlerinde iyiyimdir, yemek ve pasta-börek işlerini çok iyi yaparım" diyorsanız bu iş tam size göre. Yemek işleri özellikle anlaştığınız küçük işletmelere temin ederek başlayabileceğiniz bir iştir.

Ayrıca pasta ve börek tarzı işleride kolaylıkla daha mütevazi işletmelere örnekler bırakarak deneme yolu ile başlayabilirsiniz. Eğer gerçekten elinizden bu işler geleceğine ve lezzetli tarifler bildiğinize inanıyorsanız bu işi deneyebilirsiniz.

Ayrıca internet sitelerine ilan bırakarak sipariş usülü yemekler yaptğınızı da belirterek online ortamdan da yemek siparişleri alabilirsiniz. Evde yemek yapmaya vakti olmayan çalışan, çocuklı hanımlardan oluşan bir müşteri portöyü oluşturursanız iyi paralar kazanabilirsiniz.

Evde yapmak için ek iş arıyorsanız haberimizin altına yorum bırakarak bu alanlarda iş verenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizin iş fikirleri kategorisini düzenli olarak takip edin. Sizlere birbirinden kazançlı iş fikirleri, ek iş önerileri sunmaya devam edeceğiz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Franchising almanın 15 avantajı
Franchising sistemi kendi işini kurmak isteyenler için önemli avantajlar sunuyor.

Haberi Oku